Rotterdam,  

Koeman: ‘Hoop dat het gezeur nu over is’

Geplaatst op 05 februari 2012  ·   Geen reacties

Van Feyenoord is bekend dat de ploeg na een sensationele overwinning op een sterker geachte opponent het in de eerstvolgende wedstrijd vaak laat afweten.

Maar met een degelijke zege zondag bij NEC (0-2) kreeg de triomf tegen Ajax in De Kuip (4-2) een mooi vervolg. “Ik hoop dat we nu van dat gezeur af zijn”, grinnikte trainer Ronald Koeman, die er ogenschijnlijk nog niet helemaal gerust op was.

Koeman had weinig reden tot klagen in Nijmegen. “We hebben heel zakelijk gespeeld. Door iets meer in te zakken dan normaal, hebben we de problemen bij NEC neergelegd. Die ploeg was duidelijk zoekende in dit duel. Na 0-2 zat er ook weinig geloof meer in bij hen.”

Aanvoerder Ron Vlaar van Feyenoord reageerde zondag opgetogen na de zege. “Ik ben heel tevreden”, zei hij op Eredivisie Live. “We hebben de overwinning vorige week tegen Ajax goed doorgezet. We hebben verdiend gewonnen in een altijd lastige uitwedstrijd.”

Vlaar refereerde nog even aan de nederlaag in november tegen NEC in De Kuip (0-1). “We verliezen niet graag en zeker niet op eigen veld. Het doelpunt van NEC was ook nog eens duidelijk buitenspel. Dat speelde in deze wedstrijd zeker mee. We wilden iets rechtzetten en dat hebben we gedaan.”

Bron: ANP





Reacties (0)


Sorry, reageren is niet mogelijk.

Aanmelden


FR1908.tv



FR1908.net Forum


Recente reacties


Opinie

Feyenoord staat waar het hoort

View Results

Loading ... Loading ...